قیمت دستگاه خشک کن میوه

قیمت دستگاه میوه خشک کن خانگی گازی + با تخفیف

چرا دستگاه های خشک کن خانگی گازی نیستند؟ آیا خشک کن های برقی پر مصرف هستند؟ قیمت خشک کن میوه خانگی چقدر است؟

بعداز ساعت معطل ماندن برای خشک کردن میوه در یک محیط همراه با آلودگی و میکروب، خشک کردن میوه بوسیله ی دستگاه خشک کن نیازی است اجتناب ناپذیر. در چنین حالتی هیچ چیز بهتر از خشک کردن میوه جات بوسیله خشک کن های صنعتی در کمترین زمان ممکن نیست.

در سال های اخیر، دستگاه میوه خشک کن خانگی و صنعتی ایرانی با کیفیت خوبی وارد بازار شده اند. اگر قصد دارید یک کسب و کار پر سودی را آغاز نمایید که به عنوان شغل روی آن حساب باز کنید، داشتن دستگاه خشک کن میوه می تواند نیازتان را به طور حتم حل نماید.

دستگاه های میوه خشک کن به چند دسته اصلی تقسیم می شوند دسته ی اول خشک کن های خانگی است که در ظرفیت بین ۵۰ تا ۱۰۰ کیلویی تولید می شود و طراحی شده برای استفاده و مصرف در محیط داخلی خانه هستند. کار با دستگاه های خشک کن خانگی شروع خوبی برای افراد مبتدی است که می خواهند در مکان شخصی خود شغل اول و یا دومی را داشته باشند.

قیمت دستگاه میوه خشک کن خانگی گازی

دسته ی دوم میوه خشک کن های صنعتی می باشد که برای راه اندازی کارگاه و یا کارخانه است. این دستگاه ها برای تولید میوه خشک، کشمش، سبزی خشک، خشکبار و گوجه خشک شده بصورت انبوه بکار گرفته می شود. دستگاه های خشک کن صنعتی از ظرفیت ۲۰۰ کیلویی وجود دارند تا ظرفیت ۳ تن.

چرا دستگاه های خشک کن خانگی گازی نیستند؟

همان طور که از کارکرد دستگاه های خشک کن خانگی معلوم است این مدل دستگاه ها برای استفاده در خانه ساخته شده اند و مکانیزم و سیستم این دستگاه ها مطابق با محیط  و ساختار خانه و آپارتمانی همخوانی دارد. دستگاه های میوه خشک کن خانگی دارای سوخت برق هستند که طبق استانداردی که سازمان صنعت و معدن برای شرکت های دارای مجوز تعیین نموده، دستگاه های خشک کن با ظرفیت پایین نباید گازی باشند چون خطرات زیادی را ممکن است برای فردی که با دستگاه کار می کند به همراه داشته باشد. این خطرات شامل نشت گاز و گاز گرفتگی باشد. دستگاه های گازی به عبارتی فقط در محیط های باز قابل استفاده هستند.

آیا خشک کن های برقی پر مصرف هستند؟

اگر دستگاه میوه خشک کنی تمام اتومات نباشد و دارای سیستم قدیمی باشد بله پر مصرف است. در دستگاه های خشک کن اتومات سیستم ترموستات قرار دارد که کار تنظیم دما را انجام می دهد و این سیستم طوری کار می کند که بعد از اینکه دمای دستگاه را به حد معین شده می رساند به صورت اتوماتیک خاموش شده و در صورتی مجددا روشن می شود که دما کاهش پیدا کند. این سیستم مشابه یخچال است و کاملا مصرف بوده و هزینه های زیادی برای شما به همراه نخواهد داشت.

قیمت دستگاه میوه خشک کن خانگی گازی

قیمت دستگاه میوه خشک کن

قیمت میوه خشک کن به دو عامل بستگی دارد. ۱- ظرفیت و تعداد سینی میوه خشک کن و ۲- متریال و سازه ای است که در ساخت آن بکار رفته است.

این دو عامل در کنار هم به باعث تعیین قیمت نهایی میوه خشک کن می شود. دستگاه های خشک کن میوه از جمله کالا هایی هستند که هر سال نیاز به تعویض و یا خرید مدل نو تر آنها نیست بلکه اگر انتخاب درستی داشته باشید می توانید تا مدت بسیار طولانی از خرید مجدد دستگاه بی نیاز شوید. پس ارزش آنرا دارد که برای خرید یک دستگاه با کیفیت مبلغ بیشتری را پرداخت کنید. به ویژه دستگاهی که بتواند صد ها محصول را خشک و تولید نماید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما