قیمت دستگاه خشک کن میوه

قیمت دستگاه میوه خشک کن تونلی + مدل اروپایی

قیمت دستگاه میوه خشک کن تونلی به فناوری دارید که در ساخت آن استفاده شده مربوط است و همچنین نوع سوخت دستگاه بیشترین تاثیر را در قیمت دارد. دستگاه های خشک کن از آن دسته ماشین آلاتی هستند که هر چند سال یکبار با تغییرات و طراحی های نوین به بازار وارد شده و باعث بالا رفتن راندمان تولید و بهبود وضعیت می شوند.

به صورتی که اگر در زمان های نه چندان دور برای خشک کردن میوه زمانی حدود ۷ ساعت وقت صرف می شد.

امروزه این محدوده زمانی به کمترین حد خود رسیده و مشکلاتی که کاربران در هنگام کار با دستگاه های خشک کن مواجه بودند کاملا برطرف شده است.

دستگاه های خشک کن تونلی یا ریلی که یکی از کاربردی ترین دستگاه های خشک کن به شمار می روند نیز از این قاعده مستثنی نیستند و پیشرفت های زیادی در طراحی آنها دیده می شود.

قیمت دستگاه میوه خشک کن تونلی

از نکاتی که باید به آن توجه داشت این است که دستگاه های خشک کن میوه تونلی از تنوع کمتری نسبت به دستگاه های خشک کن کابینتی برخوردارند. اما دلایلی که باعث تعیین قیمت دستگاه میوه خشک کن تونلی، می شود عبارتند از:

  • ظرفیت دستگاه
  • مدل و برند دستگاه
  • طبقات و سرعت خشک کردن
  • عملکرد و تکنولوژی به کار رفته

خوبست بدانید، دستگاه های میوه خشک کن تونلی از بسیاری جهات با دستگاه های میوه خشک کن کابینتی تفاوت دارد که مهمترین آن ابعاد و ظرفیت دستگاه است. دستگاه های خشک کن میوه تونلی یا صنعتی برای ظرفیت هایی در حد چند تن ساخته شده و معمولا اکثر این دستگاه ها قابلیت خشک کردن میوه بالاتر از دو تن در هر نوبت را دارد.

اما دستگاه های خشک کن میوه کابینتی بیشتر برای کسب و کارهایی در سطح کوچکتر و نیمه صنعتی طراحی شده و حجم کار آنها ۴۰۰ کیلو در هر نوبت می باشد.

وجود سنسور های حساس به درجه حرارت و تنظیم رطوبت دقیق در دستگاه های خشک کن ریلی باعث شده که محصولات با کیفیت خیلی بالایی خشک شده و دچار سوختگی و سیاهی نشوند.

علت کیفیت بالای این دسته از خشک کن ها این است که این دستگاه های خشک کن به جای بهره گیری از تایمرهای دیجیتال از سنسور های حرارتی برای خشک کردن میوه و سبزیجات بهره می گیرد.

دستگاه های خشک کن تونلی، سینی نداشته و به جای آن چند طبقه نوار ریلی دارند و در دو نوع سه طبقه و پنج طبقه طراحی و ساخته شده اند.

در دستگاه های خشک کن کابینتی میوه ها برای خشک شدن در سینی ها چیده می شود که این کار زمان زیادی را تلف می کند اما در دستگاه های خشک کن ریلی یا تونلی هدر رفتن زمان وجود ندارد.

به همین دلیل می توان گفت که دستگاه های خشک کن تونلی بهترین انتخاب برای کارخانه های بزرگ تولید مواد خشک می باشد.

هزینه ای که بابت حفظ و سرویس این دستگاه ها خرج می شود بسیار کمتر از دستگاه های خشک کن کابینتی است و در صورت خرابی احتمالی دستگاه، تجهیزات به کار رفته در آن به آسانی پیدا می شود.

قیمت دستگاه میوه خشک کن تونلی

زمانی که صرف خشک کردن میوه و سبزیجات در دستگاه خشک کن تونلی می شود، بسیار کمتر بوده و در هنگام خشک شدن و خارج شدن رطوبت آسیبی به محصولات وارد نمی شود.

دستگاه خشک کن تونلی و ریلی را می توان سریعترین و راحت ترین دستگاه برای خشک کردن میوه به شمار آورد،

زیرا بعد از قرار گرفتن سبزی یا میوه مورد نظر رو ریل دستگاه، کابر می تواند بعد از صرف تنها دو دقیقه زمان محصول مورد نظر را  به شکلی خشک شده  و با کیفیت از قسمت خروجی دستگاه تحویل بگیرد.

برای دیدن لیست قیمت دستگاه میوه خشک کن تونلی، بهتر است به سایت های مخصوص فروش دستگاه های میوه خشک کن مراجعه نمایید.

اکثر دستگاه های میوه خشک کن تونلی از ضمانت نامه و خدمات پس از فروش برخوردار بوده و با خرید از سایت ها و نمایندگی های فروش به صورت مستقیم می توانید دستگاه میوه خشک کن را با  تخفیفات ویژه و شگفت انگیز خریداری کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما