قیمت دستگاه خشک کن میوه

قیمت دستگاه خشک کن انگور کشمش صنعتی

قیمت دستگاه های خشک کن انگور و کشمش در دو نوع صنعتی و خانگی به بازار عرضه می شود که هیچ تفاوتی از نظر کیفیت خشک کردن با هم ندارند. دستگاه خشک کن وسیله ای ضروری برای تبدیل انگور به کشمش خشک شده است که می تواند به بهترین شکل ممکن یعنی کوتاه ترین زمان به طور میانگین ۱۰ ساعت انگور آبدار شما را تبدیل به یک محصول خشک شده یعنی کشمش نماید. البته در حین حال اینکار به صورت کاملا بهداشتی و تمیز انجام می شود که هیچ آلودگی و یا گرد و غباری بر روی کشمش ها قرار نمی گیرد.

قیمت دستگاه خشک کن انگور کشمش صنعتی

البته در کنار مزیت هایی که دستگاه خشک کن و محصول تولید شده با آن دارد، این دستگاه با چالش هایی هم روبرو است که می توان به تدارک دیدن فضایی برای قرار دادن دستگاه و یا همچنین داشتن برق سه فاز، آب و گاز است. البته در مورد مکان باید چند نکته را بیان نماییم که دستگاه های خشک کن انگور دارای ارتفاع ثابت بین ۲ الی ۲٫۵ متر هستند و مکانی که قصد قرار دادن دستگاه را دارید باید حداقل دارای ارتفاع ۳ متر باشد چون دستگاه بوسیله چرثقیل حمل می شود. عرض دستگاه های خشک کن همانند ارتفاع ثابت بوده و تنها اندازه ای که با تغییر ظرفیت تغییر می کند، طول دستگاه خشک کن است که باید متناسب با طول دستگاه فضایی را انتخاب نماییم.

البته در دستگاه های نیمه صنعتی برای تولید کشمش حداقل به فضای ۴۰ الی ۵۰ متری نیاز است در ابعاد صنعتی این اندازه از ۱۰۰ متر شروع می شود. بنابراین بهتر است قبل از انتخاب فضای قرارگیری دستگاه به فکر اندازه دستگاه باشیم و متناسب با آن و حجم تولیدمان، این فضا را انتخاب نماییم. آب که برای شستشو انگور و آنزیم زدایی و برق و گاز هم دو سوخت اصلی برای تامین انرژی دستگاه لازم است که در مکانمان داشته باشیم.

کدام دستگاه خشک کن کشمش را بخریم؟

بهترین راه برای تبدیل انگور به کشمش بصورت مدرن و صنعتی استفاده از دستگاه های خشک کن مخصوص اینکار است. که می توانند با هر میزان رطوبتی که بخواهید انگور را خشک نمایید. این دستگاه خشک کن قابلیت ۱۰۰ درصد خشک کردن انگور و از بین بردن رطوبت موجود در انگور را دارد اما به شرط اینکه در دمای متعادل و مدت زمان بیشتری قرار دهیم.

اما متاسفانه افراد چون صبر لازم را برای خشک کردن انگور به خرج نمی دهند و می خواهند سریعتر محصول را خشک شود و وارد بازار کنند، که به همین دلیل با تغییر دادن دما و افزایش آن و یا زودتر خارج کردن انگور ها از دستگاه خشک کن از، بهتر خشک کردن کشمش ها جلوگیری می کند.

یک دستگاه خشک کن کشمش خوب الزاما نباید گران باشد، بلکه دستگاه خشک کن هایی که قیمت نه بالا و نه پایینی قرار دارند و در یک محدوده ی مقرون به صرفه ای با توجه به کیفیت ساخت و متریالی که در ساخت آن استفاده شده است، قرار دارند گزینه ی مناسب برای تولید کشمش شما چه در ابعاد خانگی، نیمه صنعتی و یا صنعتی است.

قیمت دستگاه خشک کن انگور کشمش صنعتی

دستگاه خشک کن های کشمش با میوه تفاوت زیادی دارد، عمده فرق این دو دستگاه، در قسمت فنی دستگاه است و نوع حرارات و گرمایشی است که بوسیله آن محصول داخل کابین خشک می شود به همین دلیل حتما در خرید و انتخاب دستگاه خشک کن تولید کشمش دقت و حساسیت لازم را به خرج دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما