خرید دستگاه خشک کن میوه

قیمت انواع دستگاه خشک کن انگور خانگی + هوشمند

دستگاه خشک کن انگور خانگی بهترین گزینه برای باغدارانی است که بدنبال خرید دستگاه خشک کن تولید کشمش ارزان قیمت هست.

این روزها بدون وجود دستگاه خشک کن، تولید کشمش و خشک کردن انگور آن هم در حجم و وسعت بالای درختان انگور باغات، تقریبا به یک کار غیر ممکن تبدیل شده است.

حتی پهن کردن، خوشه های انگور مقابل آفتاب، به دلیل زیاد شدن زمان و جذب گرد و غبار به کاری بی فایده تبدیل شده و تنها راهکار موثر در تولید کشمش یکدست، بدون هیچ گونه ضایعات و کاملا تمیز، استفاده از خشک کن های جدید انگور است که می توانند کار و عملیات تولید را در کمترین زمان انجام دهند و بعد از آن کشمش تولیدی قابل بسته بندی بوده است.

انواع خشک کن های انگور پای ثابت تجهیزات مورد نیاز باغداران برای تولید کشمش است. با وجود آنها، زحمت زیادی برای خشک کردن انگور ها نیاز نیست و همچنین تمام صفر تا صد کارهای تبدیل انگور به کشمش بدون نیاز نیروی انسانی انجام می شود.

قیمت انواع دستگاه خشک کن انگور خانگی

در کنار کاربرد اصلی خشک کن های انگور و قابلیت های جانبی، طراحی جدید این دستگاه های تا حدودی مانع از تولید ضایعات و پرتی اضافه و دور ریختنی می شود و تمام انگور ها در یک زمان و دمای مشخص خشک می کند.

در حال حاضر در بازار، خشک کن های انگور ساخت ایران جزو پر فروش ترین مدل های خشک کن هستند که درصد بسیاری زیادی از بازار فروش را از آن خود نموده اند و از کیفیت مناسبی نسبت به رقبا برخوردار هستند که توانسته اند ۹۰ درصد بازار فروش را به خود اختصاص دهند و با ارائه خدمات و گارانتی های ویژه مانع از فعالیت مدل های خارجی در کشور شده اند.

دستگاه خشک کن انگور خانگی

نخستین مدل خشک کن های انگور بصورت خانگی بود که هر باغداری برای تولید کشمش باغات خود از آن استفاده می کرد، به این صورت که تعداد سینی زیر ۳۰ عدد داشت ابعاد بزرگی نداشت و مشکلاتی از بابت پیدا کردن فضا و جا برای آن نخواهید داشت و همچنین با برق خانگی کار می کند و همانند مدل های صنعتی نیاز به داشتن برق صنعتی نیست. این مدل دستگاه خشک کن در ابتدا با توجه به قیمت پایینی که داشته، بیشتر مورد توجه باغداران شده است.

این مدل دستگاه های انگور خانگی که در اوایل عرضه به بازار آمده بودند دارای تابلو برق صنعتی بودند که کار با آنها را سخت می کرد اما به مرور زمان، همین مدل های خانگی، بروز و بروزتر شدند و به یک دستگاه کاملا هوشمند و دیجیتال تبدیل شدند که دارای پنل انتخاب محصول کاملا فارسی است که می توانید هر نوع محصولی که در دستگاه قرار دادید را بدون تنظیمات اضافی و یا دانستن دمای خشک کردن آن محصول، فقط با انتخاب نوع محصول، کار تنظیمات صفر تا صد دستگاه را بصورت اتومات انجام می دهد. همین عامل باعث مزیت رقابتی بین شرکت های تولید کننده حاضر در بازار شده است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما