فروش دستگاه خشک کن میوه

فروش مستقیم دستگاه خشک کن میوه نیمه صنعتی

فروش مستقیم دستگاه خشک کن میوه نیمه صنعتی در ظرفیت های ۵۰ کیلویی، ۱۰۰ کیلویی، ۲۰۰ کیلویی، ۳۰۰ کیلویی و ۵۰۰ کیلویی انجام می شود. دستگاه خشک کن های متنوعی که از جانب شرکت های تولید ساخته شده در بازار وجود دارد که یکی از مهم ترین و پر فروش ترین این مدل ها نوع نیمه صنعتی بوده بیشتر در کارگاه های تولید میوه و سبزی خشک استفاده می شود. در واقع تولید میوه خشک برای تولید کنندگان از این جهت به صرفه بوده که یکی از دسترس ترین مواد اولیه موجود برای فرآوری است.

همان طور که می دانید دستگاه های خشک کن تنوع بسیار بالایی داشته و تفاوت آنها فقط صرفا مربوط به شرکت های تولید کننده نیست بلکه تفاوت هایی بین تعداد سینی، ظرفیت تولید، نحوه ی خشک کردن، متریال بکار رفته و غیره …

فروش مستقیم دستگاه خشک کن میوه نیمه صنعتی

دستگاه های خشک کن های نیمه صنعتی غالبا در ظرفیت بین ۱۰۰ تا ۵۰۰ کیلوگرم ساخته می شوند و می تواند برای کسانی که نمی خواهند کارخانه راه اندازی کنند گزینه ی خوبی باشد. مدل های نیمه صنعتی از نظر فنی هیچ فرقی با نمونه ی صنعتی ندارد و فقط ظرفیت آنها تنها شکاف بین این دو دسته ماشین آلات خشک کن است.

دستگاه های خشک کن میوه نیمه صنعتی صرفا برای تولید میوه خشک استفاده نمی شوند بلکه از آنها برای خشک کردن انواع سبزی خشک، کشمش، لواشک و یا هر نوع مواد پروتئینی که قابلیت خشک کردن را دارد و می توان از فاسد شدن زود هنگام آن جلوگیری کرد را دارد. دستگاه های خشک کن غالبا همه کار هستند و دارای تنظیماتی بوده می توان هر نوع موادی را اعم غذایی و دارویی با بالا ترین کیفیت خشک نمود.

آیا دستگاه خشک کن نیمه صنعتی به برق سه فاز نیاز داره؟

دستگاه خشک کن نیمه صنعتی چون از فن و تابلو برق صنعتی استفاده و گازی سوز است نیاز به برق سه فاز ندارد و تعداد قطعات برقی این دستگاه به نسبت مدل صنعتی کمتر بوده و تنها با برق تک فاز قادر به کار کردن است.

دستگاه خشک کن نیمه بسیار کم مصرف هستند یعنی برای شما هزینه برق بالایی ندارند جون از سیستم کاملا هوشمند و اتوماتیک استفاده می کنند که دائم کار نمی کند و چند دقیقه ای روشن بوده و بعداز مدت زمانی off کرده و حداقل چند ساعتی خاموش بوده و دیگر برق مصرف نمی کند.

فروش مستقیم دستگاه خشک کن میوه نیمه صنعتی

فروش دستگاه خشک کن نیمه صنعتی

همان طور که می دانید فروش دستگاه خشک تابعی از نیاز شماست. در واقع قبل از خرید دستگاه نیمه صنعتی باید تعیین کنید آیا این دستگاه مناسب و جوابگوی کار شماست و یا اصلا ظرفیت آن برای شما کم و یا ممکن است زیاد باشد.

اول از همه باید براساس مواد اولیه ای که می توانید تهیه کنید نوع نیمه صنعتی و یا صنعتی بودن دستگاه خود را مشخص می کنید و در مرحله ی دوم باید مشخص کنید که فقط می خواهید میوه خشک کنید و یا محصولات همپوشان دیگر مثل سبزی هم قصد دارید خشک کنید. چون مسلما در این صورت نیاز به یک دستگاه همه کاره احتیاج پیدا خواهید نمود که توانایی خشک کردن همه ی مواد غذایی را شامل شود و در دما های متفاوت اینکار را انجام دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما