فروش دستگاه خشک کن میوه

فروش دستگاه خشک کن تبدیل انگور به کشمش + مدل هوشمند

فروش دستگاه خشک کن تبدیل انگور به کشمش با چه شرایطی است؟ آیا این دستگاه قابلیت خشک کردن انواع انگور را دارد؟

دستگاه خشک کنی شرایط لازم برای خشک کردن انگور و تبدیل به کشمش را دارد که بتواند در دما پایین و ملایم این میوه را خشک نماید.

به همین دلیل است که دستگاه های خشک کن میوه و با انگور تفاوت زیادی دارند چون در خشک کن های انگور تعداد فن های دمنده بیشتر از خشک کن های میوه و سبزی بوده است و انگور را بهتر خشک و تبدیل به کشمش می کند.

امروزه دستگاه های خشک کن به محصولی تبدیل شده است که جزو الزامات کار تولید کشمش چه بصورت حجم پایین و یا عمده می باشد.

کشاورزان و باغداران هم به این پی برده اند که تولید کشمش باید توسط دستگاه های مخصوص انجام شود و دیگر روش های قدیمی و سنتی مقرون به صرفه نیست و استفاده از دستگاه های خشک کن هزینه های آنها را کاهش می دهد.

انگور در فصل گرم یعنی تابستان برداشت می شود و این انگور بعداز برداشت به دلیل قند و رطوبت بالایی که دارد باعث تعرق کردن شده که در نتیجه کیفیت آن همراه با کاهش زیادی روبرو می شود.

فروش دستگاه خشک کن تبدیل انگور به کشمش

خشک کردن می تواند انگور را تبدیل به کشمش برای ماندگاری طولانی تر تبدیل کند که می تواند برای تولید محصولات دیگری چون کیک و کلوچه استفاده شود. روش خشک کردن و شرایط خشک کردن به طور قابل توجهی بر کیفیت محصولات تاثیر گذار باشد.

برای خشک کردن انگور و تبدیل به کشمش روش های زیادی وجود دارد مثل، خشک کردن سنتی با آفتاب، خشک کردن در سایه، خشک کردن در هوای گرم، خشک کردن انجمادی، خشک کردن در مایکروویو و همچنین خشک کن های خلا از این روش ها محسوب می شود.

برای خشک کردن انگور بهترین و کم هزینه ترین روش استفاده از هوای گرم و یا خشک کن هایی است که بصورت یکنواخت و با گردش هوای مناسب انگورها را بصورت کامل خشک می کنند و به بافت انگور هم آسیبی نمی زنند. این روشی است که حتی کشاورزانی که قصد دارند بصورت مدرنیزه انگور خود را خشک نمایند استفاده می شود.

دستگاه خشک کن تبدیل انگور به کشمش

دستگاه های خشک کن و مدل های خشک کردن انواع مختلفی دارد اما همان طور که گفته شد، متداول ترین آن، خشک کن های با هوای گرم و یا کابینی است که توسط فن کار ایجاد باد را انجام میدهد و مشعل که تولید گرما می کند کار می کند.

دستگاه های خشک کن کابینی هم دارای ظرفیت و مدل هایی هستند که متناسب با نوع انگور و منطقه ای که انگور برداشت شده است تعیین می شود. برای خرید دستگاه خشک کن مناسبی که بتواند انگور را کاملا تبدیل به کشمش نماید.

به نکته ی مهمی که گردش هوای یکنواخت داخل کابین می باشد باید توجه داشت. چون هر دستگاهی قابلیت خشک کردن را دارد اما تمام قسمت های دستگاه بصورت یکنواخت خشک نمی کنند و انگور در آنها نیمه خشک و یا تغییر رنگ زیادی می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما