قیمت دستگاه خشک کن سبزی

دستگاه سبزی خشک کن گازی + لیست قیمت

آیا دستگاه سبزی خشک کن قادر است میوه هم خشک کند؟ دستگاه سبزی خشک کن گازی بخریم یا برقی؟ قیمت کدام مدل ارزان تر است؟ سبزی از جمله صیفی جاتی هستند در خانه همه ی ما ایرانیان پیدا می شود و باعث جذب ویتامین ها به بدن می شود. سبزیجات چون یک محصول فصلی است و در هر فصلی آن را نمی توان پیدا نمود و یا اینکه با هدف نگهداری و استفاده در بلند مدت، ابتدا رطوبت این محصول توسط گرما گرفته شده و سپس تبدیل به محصول خشک شده شده که قابل مصرف در هر زمانی باشد.

گرمای خشک کردن برای تولید سبزیجات، باید بصورت متعادل گونه ای باشد تا از سیاه کردن سبزیجات جلوگیری نمایید. در گذشته خشک کردن سبزیجات بوسیله ی خورشید و گرمای آن انجام می شود که همراه با مشکلاتی مواجه بود که اوایل آن زمان بر بودن این فرآیند که منجر به کاهش کیفیت سبزی خشک شده شده تا اینکه با پیشرفت تکنولوژی، با ورود خشک کن های مکانیکی کار خشک کردن مثل قبل انجام نمی شود و سرعت بیشتری گرفت و حتی در این زمینه اشتغال به وجود آمد و افرادی که با خرید این ماشین آلات با تولید میوه خشک، درآمد خوبی از بازار فروش بدست آوردند.

دستگاه سبزی خشک کن گازی

سبزیجات خشک محصولی است که از بسیاری از کشور ها خواهان آن هستند و قیمت آن با ارز های رایج معامله می شود. شاید شما از جمله افرادی باشید که قصد راه اندازی یک خط خانگی و صنعتی سبزی خشک دارید و دنبال تولید و فروش محصولات خشک هستید و نیاز به ابزار لازم برای تولید دارید که می توانید در ادامه در این زمینه اطلاعات مفیدی را کسب نمایید.

دستگاه خشک کن سبزی گازی

اصلی ترین ابزار تولید سبزی خشک، داشتن دستگاه خشک کن است که توانایی تولید سبزی خشک با کیفیت معمولی را داشته باشد. چون دستگاه خشک کن مدل های زیادی دارند و هر کدام از زیر مجموعه ای ساخته شده اند. دستگاه خشک کن با فناوری های باد گرم و مایکروویو ساخته می شوند و هر کدام از آن مناسب خشک کردن سبزی نیست چون بهترین مدل برای تولید سبزی خشک، دستگاه خشک کن کابینی است که بصورت باد گرم فعالیت می کند.

به رغم آنکه دستگاه های خشک کن سبزی یک ماشین همه کاره است، اما نمی توان بصورت همزمان چند نوع سبزی را داخل دستگاه خشک کن قرار داد بلکه از هر نوع سبزی فقط در حین خشک کردن باید یکبار استفاده نماییم.

دستگاه های شک کن سبزی با دو نوع سوخت کار می کنند که این دو عبارتند از گازی و یا برقی می باشد.

دستگاه سبزی خشک کن گازی

دستگاه های گازی گازی و برقی در میزان مصرف سوخت و یا کیفیت خشک کردن سبزی تاثیری ندارد و گازی و برقی بودن دستگاه هم در زمان خشک کردن هم دخیل نیست یعنی اگر خشک کنی گازی باشد نمی توان گفت که دستگاه در کوتاه ترین زمان سبزی را خشک می کند، در مورد مدل های برقی هم کاملا صدق می کند.

لیست قیمت دستگاه خشک کن سبزی گازی

خشک کن های گازی قیمت ثابت و یکسانی ندارند و بلکه براساس چند معیار از جمله نوع متریال استفاده شده در ساخت دستگاه خشک کن، ظرفیت و تعداد سینی و همچنین نوع مصرفی که دارند تعیین نرخ می شوند. اما عموما عواملی که باعث تغییر و تفاوت قیمت در آنها می شود، عوض شدن سوخت دستگاه به گازوئیل یا ذغال سنگ است و یا اینکه بخواهیم جنس و بدنه ی دستگاه را کاملا استیل تولید نماییم.

همچنین نکات دیگری همچون تغییر در سایز و اندازه ی دستگاه خشک کن هم شامل می شود. به جهت اینکه قیمت ماشین آلات با تغییر قیمت مواد اولیه همراه با نوسان و تغییر بوده از این جهت از درج مستقیم قیمت ها در سایت خودداری نمودیم و از این پس شما می توانید با تماس با کارشناسان فروش ما از قیمت هر کدام از مدل های دستگاه خشک کن سبزی اطلاع پیدا کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما