قیمت دستگاه خشک کن سبزی

دستگاه سبزی خشک کن صنعتی با قیمت مدل ها

در زمان خرید دستگاه سبزی خشک کن باید چه مواردی را در نظر بگیریم؟ چگونه بهترین قیمت دستگاه سبزی خشک کن صنعتی را پیدا کنیم؟ از آنجا که تولید سبزی خشک بوسیله خشک کن و ماشین آلات خط تولید در کمترین زمان آماده و تولید آن آسان است و در بسیاری از شرکت و کارخانجات مجهز به این این خط  شده و از آن استفاده می کنند.

شاید زمانی باغداران ما سبزیجات را برای اینکه ماندگاری بیشتری داشته باشند بصورت آفتابی خشک می کردند که این روش زمان را بسیار طولانی تر می کرد و کیفیت خوبی نداشت محصول خشک شده.

این ها همه باعث شد که خشک کن های صنعتی جای خود را در هر کجای دنیا باز کند و امروزه می بینیم که روش قدیمی کاملا به روش امروزی و بوسیله ماشین آلات تبدیل شده و کارخانجات زیادی در سرتاسر دنیا در حال تولید سبزیجات خشک هستند.

دستگاه سبزی خشک کن صنعتی با قیمت مدل ها

به سبب اینکه دستگاه سبزی خشک کن صنعتی های مختلف مثل کابینی و مایکروویو تولید شده اند، این دستگاه ها جای خود را در همه ی زمینه ها از جمله تولید میوه جات خشک و صیفی جات و هر نوع مواد غذایی که قابلیت خشک کردن را داشته باشد پیدا کرده است و از این دستگاه در حالت های کارگاهی هم استفاده شده است.

چه نوع سبزی خشک کن صنعتی خریداری کنیم؟

اگر قصد دارید یک کارگاه و یا کارخانه تولید سبزی خشک کنی راه اندازی کنید با روش هایی که گفته می شود می توانید بهترین و با کیفیت ترین ماشین آلات خریداری کنید.

ابتدا بهتر است برای کارخانه نوع خشک کن از صنعتی باشد و دارای توری های متناسب برای سبزیجات باشد که گردش هوای یکنواخت بین سینی ها وجود داشته باشد که سبزی ها کامل خشک شوند.

البته این مورد دستگاه خشک کن کابینی دلالت می کند و در مورد خشک کن مایکروویو سینی وجود ندارد و نوار نقاله کار انتقال سبزی ها را به دخل تونل انجام می دهد و باید نوار نقاله ها از جنس فودگرید باشد.

نکته ی بعد اینکه اگر قصد داریم ده ها محصول از جمله کشمش، لواشک و یا خشکبار را تولید کنیم حتما باید از دستگاه خشک کن کابینی استفاده کنیم چون قادر به خشک کردن هر نوع مواد غذایی است.

خشک کن صنعتی که برای سبزی انتخاب می کنیم حتما دارای تابلو برق هوشمند باشد که نیازی به کنترل دستی درحین کار نباشد و علاوه بر این دستگاه خشک کن صنعتی برای داشتن هوای تهویه نیازی به فن تهویه هم دارد که این مورد بسیار مهم است.

برای چرخش در آوردن هوای داخل کابین نیاز است از فن های بکوارد و فوروارد استفاده کنیم و حتما باید دستگاه های خشک کن صنعتی این فن را داشته باشند و بعضی از تولید کنندگان برای کاهش هزینه های تولید ترجیح می دهند فن بکوارد را در خشک کن قرار ندهند که باعث کاهش عملکرد و کیفیت خشک کن می شود و به خوبی نمی تواند سبزی را خشک کند.

دستگاه سبزی خشک کن صنعتی با قیمت مدل ها

چطور می توان از کیفیت سبزی خشک کن صنعتی مطمئن بود؟

بزرگترین مزیت سبزی خشک کن صنعتی داشتن سیستم حفظ کیفیت سبزی است یعنی بوسیله ی آن می توانیم عطر و طعم سبزی را کاملا حفظ کنیم و معطر بودن سبزی بعداز خشک شدن نشانگر کیفیت بالای خشک کن است.

علاوه بر این یکنواخت خشک شدن سبزیجات بدون آنکه زیاد خشک شود و یا اینکه نیمه خشک شود علامت سیرکولاسیون نبودن دستگاه خشک کن است و در زمان خرید باید به درستی به این نکته توجه کنیم و خرید خودمان را براس دریافت ضمانت معتبر از شرکت تولید کننده انجام دهیم.

قیمت سبزی خشک کن صنعتی

اولین مزیت سبزی خشک کن صنعتی داشتن قیمت مناسب و مقرون به صرفه است که در مقایسه با تولید و سود آن قیمت این ماشین آلات اصلا بالا نیست.

در واقع اگر قصد دارید دستگاه خشک کنی برای کارخانه و کارگاه خود تهیه کنید اولویت اصلی خود را کیفیت قرار دهید و البته مسئله ی قیمت هم مولفه های گوناگونی دارد مثل نوع سینی ها، گازی یا برقی بودن دستگاه، مدل خشک کن که نوع کابینی و یا مایکروویو آن را مشخص می کند.

برای اطلاع از قیمت حتما لازم است به مولفه هایی که برای خرید سبزی خشک کن صنعتی نیازی داریم مشخص کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما