خرید دستگاه خشک کن میوه

خرید دستگاه میوه و سبزی خشک کن صنعتی

دستگاه میوه و سبزی خشک کن صنعتی بهترین گزینه برای کارخانجات و کارگاه هایی است که می خواهند در زمینه تولید و بسته بندی خشکبار فعالیت کنند. خشک کردن یک روش نگهداری قدیمی و چند ساله است که با فرآیند حذف رطوبت از فاسد شدن غذا جلوگیری می کند. در صورتی اگر بخواهیم به روش درستی دیگر در مقابل تماس مستقیم رطوبت نباشد می توان میوه و سبزی را تا ماه ها و حتی سالها نگهداری کرد و دوام دارد.

امروزه دیگر به روش های قدیمی که بخواهند در مقابل آفتاب، میوه و سبزی را قرار دهند و خشک کنند استفاده نمی کنند بلکه روش جدید که بوسیله ماشین آلات خشک کن که حتی بدون نیاز به داشتن آفتاب در سریع ترین زمان حتی بصورت ۲۴ ساعته هم می توانیم کار خشک کردن را انجام دهیم.

خرید دستگاه میوه و سبزی خشک کن صنعتی

در گذشته میوه و سبزی اضافه بر مصرف را که می خواستیم در فصل های دیگه سال مصرف داشته باشیم را برای نگهداری بلند مدت خشک می کردیم و بدین وسیله امروزه این کار شاید در خانه امکان پذیر نباشد و شاید وقت آن را نداریم که سبزیجات و میوه ها را به همان روش سنتی تولید کنیم.

امروزه شرکت ها و کارخانجات فرآوری میوه و سبزی تاسیس شده اند که فقط کار تولید محصولات خشک از جمله میوه و سبزی خشک را انجام می دهند و علاوه بر تامین نیاز داخلی، موفق به صادرات این دو محصول با کیفیت به کشور های همسایه هم شده و از این طریق باعث رشد و توسعه ی تولید و اشتغال در این زمینه شده اند.

کار تولید میوه و سبزی خشک را می توان در هر ابعادی انجام داد یعنی می توانیم در حجم پایین که مدل خانگی تا صنعتی می شود کار خشک کردن را انجام می دهند. در مدل خانگی این کار برای خانواده های زیادی به یک شغل پر درآمد تبدیل شده است و در نوع صنعتی شرکت با تولیداتشان توانسته اند کشور را از تامین این دو محصول بی نیاز کنند.

چگونه بهترین دستگاه خشک کن میوه و سبزی انتخاب کنیم؟

دستگاه خشک کن مواد غذایی یک ماشین با تعداد فن های داخلی و بیرونی است که برای حفظ میوه، سبزیجات و ماهی با حذف رطوبت آنها طراحی شده است. در واقع این فن ها به حرکت در آوردن هوای گرم داخل در اطراف سینی ها است.

سینی هایی که در خشک کردن مواد غذایی استفاده می شود از یک نوع پلیمر فود گرید نسوز ساخته شده که توانایی یکنواخت خشک کردن میوه و سبزی را با به حرکت در آوردن این هوای گرم بین سین هایی که در دستگاه را دارد که می تواند قسمت زیرین و رویی میوه و سبزی را به بهترین شکل ممکن خشک نماید بدون آنکه سبزی و یا میوه کم و یا زیاد خشک شده باشد و از طرف همه ی زوایای یکسان خشک می شوند.

خرید دستگاه میوه و سبزی خشک کن صنعتی

فرآیند خشک کردن به حفظ مواد غذایی کمک شایانی می کند و این به معنی ماندگاری طولانی تر میوه و سبزی است و کار این فرآیند اگر توسط ماشین آلات اگر قرار باشد انجام شود لازم است بهترین دستگاه خشک کن که بتواند بصورت یکنواخت میوه و سبزی خشک کند خریداری کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما