خرید دستگاه خشک کن میوه

خرید دستگاه خشک کن انگور خانگی + فروش فوق العاده

تقریبا همه ی دستگاه های خشک کن انگور قابلیت تولید کشمش را دارند و با خرید این دستگاه می توانید خانه خود را به کارگاه تولید کشمش تبدیل نمایید. خشک کن های انگور خانگی به دلیل بهای مناسب تر نسبت به دیگر مدل خشک کن های صنعتی های صنعتی و نیمه صنعتی، در بین باغداران طرفداران زیادی دارد.

اما این دستگاه برای باغدارانی که هر ساله حجم انبوهی از انگور را برداشت می کند جوابگو نبوده و نتوانسته مثلا در ظرفیت های بالای ۲۰ تن خود را اثبات کند.

دستگاه خشک کن انگور خانگی توانایی تولید و خشک کردن ۱۰۰ الی ۲۰۰ کیلو انگور باغی را دارد و در ماه بطور میانگین ۳ تن تا ۶ تن انگور را خشک می کند. این دستگاه مناسب باغدارانی با حجم انگور کم است که می خواهند تبدیل به کشمش نمایند.

خرید دستگاه خشک کن انگور خانگی

سهم دستگاه خشک کن خانگی انگور از تمام خشک کن های بازار حدود ۲۰ درصد است که بدلیل آن هم تقاضای همیشگی باغدران به این دستگاه خشک کن است. این خشک کن دارای طبقاتی سینی دارد مخصوص خشک کردن انگور است، مانع از نیمه خشک شدن انگور ها می شود، آنها را بصورت کاملا یکدست، بدون آنکه انگور سوخته شده باشد و یا نیمه خشک شده باشد آن ها را تبدیل به کشمش می کند.

خشک کن های خانگی فضای کمی از شما اشغال می کند، به همین دلیل که در هر کجا می توان این دستگاه را روشن و استفاده نمود. این خشک کن از برق تک فاز به عنوان سوخت استفاده می کند و امکان گازی شدن بدلیل کنترل غیر تناسب حرارات و گرما امکان پذیر نیست و بهترین سوخت برای این دستگاه برق است.

خرید دستگاه خشک کن خانگی

همان طور که می دانید که دستگاه خشک کن انگور، مهم ترین ابزار برای اکثر باغدرات انگور هستند که با گرم شدن، کم کم برداشت این محصول به جریان می افتد و نیاز به یک خشک کن برای تبدیل بخشی از انگور برداشت شده به کشمش احساس می شود.

شاید در گذشته انگور ها را بصورت سنتی یعنی به روش سایه خشک و یا آفتابی خشک می کردند که بدلیل مشکلات و دردسرهایی که در حین کار به همراه داشت، اکثر باغداران تصمیم به خام فروشی انگورهای خود می کردند.

با ورود دستگاه های خشک کن به عرصه و بازار خشکبار، کار تولید کشمش دیگر مثل قبل نبود و شکل جدید تری به خود گرفت و هر باغداری می توانست با هر میزان بودجه ای از بین سه مدل دستگاه یعنی خشک کن خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی یکی از آنها را انتخاب و خریداری نماید.

خرید دستگاه خشک کن انگور خانگی

خشک کن های خانگی چون قیمت پایین تری دارد نسبت به دو مدل دیگر و جابجایی آن راحت تر است، آمار خرید آن بیشتر از بقیه است. خشک کن های خانگی تقریبا هم اندازه ی یک یخچال بوده و اما از نظر کارآیی و کارآمدی هیچ تفاوتی با مدل های صنعتی و نیمه صنعتی ندارد.

برای خرید خشک کن انگور خانگی دو نکته مهم است: ۱- از خرید خشک کن گازی خانگی بپرهیزید، چون این مدل خشک کن ها طبق سازمان صنعت و معدن از استاندارد مناسبی برخوردار نیست و فقط خشک کن های صنعتی و نیمه صنعتی اجازه داشتن کوره های گازی را دارند و این نکته مهم است و ۲- ظرفیت دستگاه با تعداد سینی های آن رابطه مستقیم دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما