قیمت دستگاه خشک کن میوه

لیست قیمت دستگاه خشک کن تمام صنعتی میوه

لیست قیمت دستگاه خشک کن تمام صنعتی میوه از کجا بدست آوریم؟ آیا قیمت دستگاه خشک کن میوه و سبزی به روز است؟ همان طور که می دانید میوه یکی از محصولات باغی کشور ماست که می توان به طور یقین گفت ایران از قطب تولید انواع میوه های فصلی در خاورمیانه است.

میوه های تولیدی به لجاظ شرایط آب و هوایی که در کشورمان وجود دارد از کیفیت و مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند و همین عامل علاوه بر اینکه مزیت محسوب می شود می تواند معایب برای میوه به حساب بیاید چون میوه زودتر دچار خرابی و فاسد شدن می شود.

میوه یک محصول فصلی است و یعنی میوه ایی را نمی توان پیدا کرد که در تمام فصول سال از آن وجود داشته باشد.

هر میوه در فصل خاصی کشت و برداشت می شود و همین عامل دسترسی به میوه دلخواه در فصل های دیگر کمتر می کند هدف اول از خشک کردن میوه جات برای استفاده از آن میوه در فصل های دیگر است.

لیست قیمت دستگاه خشک کن تمام صنعتی میوه

به عنوان مثال، پرتقال میوه ای است که از پاییز برداشت آن شروع می شود و در بهار و تابستان ما پرتقال و مرکبات نداریم، ولی در عوضش می توانیم با خشک کردن آن، مدت نگهداری آن را بیشتر کنیم که بتوانیم در فصل های دیگر سال از آن استفاده نماییم.

بعضی از میوه های دیگر هستند که بسیار فاسد پذیر هستند و در مدت خیلی کمی دچار خرابی می شوند، این گونه میوه ها را باید خشک شوند تا از خرابی آنها جلوگیری به عمل آید. هدف دوم از خشک کردن میوه جات، از بین بردن رطوبت میوه است که تمام بافت میوه با باد گرم خشک شوند.

دستگاه خشک کن میوه صنعتی

کار اصلی دستگاه خشک کن، خشک کردن هر محصولی از جمله میوه جات، سبزیجات، خشکبار و غیره است.

منظور از دستگاه خشک کن میوه این نیست که عملکرد دستگاه خشک کن طوریکه فقط میوه جات را خشک می کند و چیز دیگری نمی تواند خشک کند، بلکه این دستگاه می تواند هر محصولی را خشک کند و دارای قابلیت های زیادی می باشد.

دستگاه های خشک کن صنعتی با دستگاه های خشک کن نیمه صنعتی هیچ تفاوتی ندارد، بلکه تنها تفاوت آنها در تعداد و ظرفیت دستگاه می باشد که هرچه دستگاه ها به صنعتی شدن نزدیک می شوند، تعداد سینی های دستگاه نیز بیشتر می شود.

دستگاه های خشک کن میوه صنعتی در ظرفیت های زیر قرار دارد:

  • ظرفیت ورودی ۱ تن در هر شیفت و ظرفیت روزانه تولید ۲ تن الی ۳ تن
  • ظرفیت ورودی ۲ تن در هر شیفت و ظرفیت روزانه تولید ۴ تن الی ۶ تن
  • ظرفیت ورودی ۳ تن در هر شیفت و ظرفیت روزانه تولید ۶ تن الی ۹ تن

ظرفیت های دستگاه خشک کن میوه فقط به این چند موردی که ذکر شد ختم نمی شود بلکه دستگاه های خشک کن را می توان تا ظرفیت ۱۰۰ تن ورودی نیز تولید نمود و این سه موردی که ذکر شد، بخشی از مدل های خشک کن میوه است که در کشور در حال استفاده است.

لیست قیمت دستگاه خشک کن تمام صنعتی میوه

قیمت دستگاه خشک کن میوه

همان طور که گفته شد دستگاه های خشک براساس ظرفیتشان مدل بندی می شوند و همه ی دستگاه های تولیدی شرکت پیشرو صنعت دارای متریال و سازه ی یکی هستند و فقط تعداد سینی ها و ظرفیت دستگاه با یکدیگر تفاوت دارد.

شرکت پیشرو صنعت در سه دسته ی اصلی خشک کن های خانگی نیمه صنعتی و صنعتی فعال می باشد که از نظر مقیاس متریال و سازه این دستگاه ها با یکدیگر هیچ تفاوتی ندارند.

شرکت پیشرو صنعت به جهت اینکه قیمت ماشین آلات دائم در حال نوسان و تغییر هستند از درج قیمت در سایت خودداری نموده، اما شما می توانید جهت کسب اطلاع از قیمت و مشاوره گرفتن با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما