قیمت دستگاه خشک کن سبزی

قیمت دستگاه سبزی خشک کن خانگی + تضمین خرید محصول

سبزی اولین مواد غذایی است که در گذشته برای اینکه بیشتر بتوانند از آن نگهداری کنند، خشک می کردند و روش خشک کردن سبزیجات هم بصورت کاملا سنتی و قدیمی بود بطوریکه از دو روش آفتابی و یا سایه خشک برای تولید سبزیجات خشک استفاده می کردند. بعداز مدت زمانی، علاوه بر سبزیجات، میوه ها و سایر مواد غذایی هم برای نگهداری در طول سال، خشک می کردند و در طول زمان مصرف می نمودند.

با گذشت مدت زمان زیادی و با ورود تکنولوژی در همه صنایع از جمله مواد غذایی، دیگر روش سنتی برای تولید سبزیجات خشک و یا میوه خشک به صرفه و مقرون نبود تا اینکه ماشین آلات خشک کن وارد بازار شدند که کشاورزان و باغداران بتوانند بوسیله ی آن محصولات باغی خود را به بهترین شکل خشک نمایند.

قیمت دستگاه سبزی خشک کن خانگی

حتی امروزه خشک کردن مواد غذایی به یک شغل پردرآمد برای افراد جویای کار مبدل شده است بطوریکه با کمترین هزینه می توانند کارآفرینی کنند.

البته چون مواد اولیه برای خشک کردن در داخل کشور ما موجود هست و دیگر نیازی به واردات و یا تهیه آن سخت نیست، کار تولید و خشک کردن این مواد غذایی را بسیار راحت نموده است. البته خشک کن هایی که امروزه استفاده می کنیم دارای مکانیزم کاملا اتومات بوده و دقیقا عملکردی مشابه خشک کن های

برای راه اندازی کارگاه سبزی خشک کنی خانگی به چقدر سرمایه نیاز داریم؟

مسلما راه اندازی هر کاری نیازی به مقداری سرمایه اولیه برای ابتدای کار است که این سرمایه شامل هزینه های احداث کارگاه، هزینه راه اندازی خط تولید و همچنین حقوق کارگران را شامل می شود. در راه اندازی یک کارگاه سبزی خشک کنی بصورت خانگی این هزینه به مقدار قابل توجهی کاهش پیدا می کند به این دلیل که اینکار را می توانیم در فضای و قسمتی از محل زندگی خودمان انجام دهیم. این محل می تواند یک انباری یا تراس و بالکن باشد که دیگر هزینه ای برای اجاره مکان نخواهیم داد.

چون در فضای محدود خانه اینکار را انجام می دهیم باید ماشین آلات و خط تولیدی متناسب با حجم و ابعاد فضایمان تهیه کنیم که بهترین آنها خرید دستگاه خشک کن خانگی با حداکثر ظرفیت ۵۰ کیلوگرم و با تعداد سینی ۳۰ عدد است. چون این دستگاه به ابعاد تقریبا یک یخچال بوده و به راحتی می توانیم حمل و نقل و جابجا کنیم.

قیمت دستگاه سبزی خشک کن خانگی

ما در کارگاه های خانگی نیازی به داشتن کارگر و نیروی استخدامی نداریم و می توانیم از کمک اعضای خانواده برای تولید سبزی خشک استفاده کنیم و این هزینه ها را صرف سرمایه گذاری در کار و تولید کنیم. مطمئنا راه اندازی یک کارگاه با کمترین سرمایه امکان پذیر است و می توانیم به عنوان شغل اول و یا دوم از آن استفاده کنیم.

قیمت دستگاه خشک کن سبزی

با نزدیک شدن به فصل شروع برداشت سبزی، آب و تاپ باغداران برای خشک کن سبزی دو چندان می شود بطوریکه بدنبال تهیه خشک کن سبزی متناسب با بودجه و نیازشان است و بیشترین اولویت خرید خود را کیفیت و قیمت خشک کن سبزی می دانند. لازم به ذکر است که خشک کن های سبزی دارای تنوع مدلی زیادی هستند و شما در زمان خرید باید چند سوال را از خود بپرسید و اینها شامل :

چقدر فضا برای قرار دادن ماشین آلات خشک کنی سبزی نیاز دارم؟

آیا برق تک فاز نیاز است یا سه فاز؟

در چه ظرفیتی می خوام تولید کنم؟

چه مقدار بودجه برای خرید خشک کن باید در نظر بگیرم؟

چه نوع سبزیجاتی را با این دستگاه می توانم خشک کنم؟

همه ی این سوالات به شما کمک می کند که خشک کن سبزی متناسب با نیازتان خریداری کنید و این بهترین راهنما برای شما که قیمت خشک کن سبزی را در بازار پیدا کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما