قیمت دستگاه خشک کن میوه

قیمت بهترین دستگاه خشک کن میوه و سبزیجات خانگی

قیمت بهترین دستگاه خشک کن میوه و سبزیجات خانگی چقدر است؟ چگونه دستگاه خشک کن میوه و سبزیجات با کیفیت خریداری نماییم؟ وجود دستگاه خشک کن خانگی در هر خانه ای باعث ایجاد کمک اقتصادی می شود. بطوریکه اعضایی که وقت آزاد دارند می توانند با کار روی این دستگاه، درآمد زیادی را برای خود کسب نمایند.

امروزه با توجه به وضعیت اقتصادی حاکم بر جهان و خصوصا کشور ما، داشتن یک شغل جوابگوی رفع نیاز های مادی خانواده را نخواهد داد و خصوصا اگر تعداد اعضای خانواده بیشتر باشند باعث می شود اصلی ترین عضو خانواده به زحمت زیادی بی افتد.

داشتن یک شغل دوم که می تواند وقت آزاد خانواده را پر کند می تواند بهترین گزینه ای باشد که به عنوان شغل مستقل و بدون کارفرما داشت. همان طور که دانید تولید میوه و سبزیجات خشک کاریست که چند ساله در کشور ما شناخته شده و افراد زیادی هم برای کار وارد این حوزه شدند که متاسفانه به دلیل فقط کسب سود بیشتر و بدون اینکه صبر و تلاشی کنند بعداز مدتی این کار را کنار گذاشتند.

مسلما هیچ کار آسان نیست و درآمد به راحتی بدست نمی آید بلکه نیاز به داشتن صبر و تلاش دارد. اصلی ترین بخش پر زحمت تولید میوه و سبزیجات خشک شده مربوط به تامین مواد اولیه است.

یعنی اینکه اگر شما باغدار باشید ۵۰ درصد مسیر را طی می کنید و می توانید از محصولات باغ خود برای تولید محصولات خشک شده استفاده کنید و اگر هم باغدار نیستید می توانید با کمی جست و جو باغدار و تامین کنندگان اصلی میوه و سبزیجات را پیدا کنید و مواد اولیه را از آنها خریداری نمایید. در واقع توانایی اینکار باعث میشه نصف مسیر را طی نمایید.

در مرحله ی دوم که مربوط به ایزار و ماشین آلاتی است که نیاز داریم برای تولید میوه و سبزیجات خشک که فقط در زمان خرید باید دقت بیشتری را به خرج بدید و دیگر تا زمانی که فعالیت می کنید از بابت کیفیت خیالتان راحت باشد.

دستگاه های خشک کن خانگی عموما در تعداد سینی کمتر از ۱۰۰ عدد ساخته می شوند که بتوان در فضای داخلی خانه از آنها استفاده نمود و وزن بالایی نداشته باشند و شما می توانید دستگاه با حدود سینی ۳۰ عدد را مناسب کار خود بدانید.

قیمت بهترین دستگاه خشک کن میوه و سبزیجات خانگی

خصوصیات دستگاه خشک کن میوه و سبزیجات خانگی

دستگاه خشک کن خانگی به دستگاهی گفته می شود که بسیار کم مصرف بوده و با انرژی برق کار می کند. دستگاه های خانگی ابعادی در اندازه و شکل یک یخچال تک قلو دارند و بیشتر از نظر ارتفاعی بزرگ به نظر می رسند. این دستگاه ها از نظر سیستم کنترل در مقایسه با دستگاه های صنعتی هیچ تفاوتی ندارند و کنترلر هوشمند و کاملا اتومات همانند خشک کن های صنعتی استفاده می کنند.

خشک کن های خانگی تنها برای تولید میوه و سبزیجات استفاده نمی شود بلکه از این دستگاه برای هر نوع مواد غذایی دیگر هم استفاده می شود و حتی موادی که حالت مابع دارند مثل لواشک و یا کشک هم می توان بکار گرفت.

خشک کن خانگی کامل دو جداره بوده و دارای عایق بندی بسیار سختی به نام پشم سنگ است که باعث میشه هیچ اتلاف انرژی در کار نداشته باشید و این در کاهش مصرف انرژی هم تاثیر مثبتی به جا می گذارد.

داشتن سیرکولاسیون و گردش هوای یکنواخت و رعایت فاصله بین سینی ها از یکدیگر از نکاتی است که روی بهتر و یکدست خشک کردن میوه و سبزیجات تاثیر می گذارد و بی آنکه محصول نیمه خشک و یا سیاه شود، کاملا یکدست و تمیز آنها خشک می کند.

قیمت بهترین دستگاه خشک کن میوه و سبزیجات خانگی

قیمت دستگاه خشک کن میوه و سبزیجات خانگی

دستگاه های خشک کن خانگی از تنوع مدل و ظرفیت زیادی برخوردار نیستند و دلیل آن هم سخت گیری سازمان استاندارد است که روی مسائلی کیفی و ایمنی این دستگاه بسیار با اهمیت است. به همین دلیل نمی توان لیست قیمت نوشت و تنها برای یکی دو تا دستگاه قیمت مشخص است.

البته ظرفیت و تعداد سینی دستگاه و عومل کیفی و فنی دستگاه هم روی قیمت آنها تاثیر می گذارد. بطور کلی یک دستگاه با کیفیت اینکه بتوانید محصولی در حد استاندارد صادراتی تولید کنید را می توانید با قیمت حدود بین ۳۰ تا ۵۰ میلیون تومان خریداری نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما