فروش دستگاه خشک کن میوه

فروش دستگاه میوه خشک کن در مشهد با قیمت عالی

فروش دستگاه میوه خشک کن در مشهد با قیمت عالی توسط کارخانه اصلی سازنده انجام می شود و هیچ واسطه ای در پروسه ی خرید شما وجود ندارد. مشهد، صنعتی ترین شهر کشور بعد از تهران است و به جهت موقعیتی عالی که دارد هر ساله پذیرای هزاران توریست از کشورهای اسلامی است.

از طرفی اکثرا سوغات مشهد، زعفران و انواع خشکبار بوده و میوه خشک هم از این قاعده مستثنی نیست.

به همین نسبت خرید و فروش میوه خشک کن در مشهد به حدی مورد استقبال قرار گرفته که تولید کنندگان مشهدی ترغیب شده اند تا خط تولید دستگاه میوه خشک کن را راه اندازی کنند.

سود بالای حاصل از فروش میوه خشک و افزایش رونق کسب و کار خانگی، عامل اصلی بالا بودن آمار فروش دستگاه خشک کن میوه در مشهد است.

فروش دستگاه میوه خشک کن در مشهد

از طرفی با توجه به خاک حاصل خیز شهر مشهد و تولید و پرورش انواع محصولات کشاورزی، مشهد را به یکی از مهم ترین مراکز فروش دستگاههای صنعتی در کشور تبدیل کرده است.

از آنجایی که محصولات کشاورزی بعد از چند روز ممکن است خراب شود، از این رو برای اینکه این محصولات را هم بتوان فروخت، اقدام به خشک کردن آن می گیرند.

علاوه بر سود بالایی که از فروش این محصولات به دست می آید، میوه هم فاسد نمی شود.

فروش دستگاه میوه خشک کن در مشهد به چه صورت است؟

سه نوع دستگاه میوه خشک کن در مشهد خرید و فروش می شود.

  • دستگاه های میوه خشک کن خانگی
  • دستگاه میوه خشک کن نیمه صنعتی
  • دستگاه میوه خشک کن صنعتی

دستگاه های میوه خشک کن خانگی معمولا بسیار پرفروش است و علتش هم این است که با توجه به قیمت پایین این دستگاه، اکثر افراد با بودجه کم می توانند آن را بخرند. این دستگاه ها به راحتی قابل جابه جایی است و وزن بسیار سبکی دارد. ممکن است تا ۱۵۰ کیلو میوه را در روز خشک کند.

اما چون ظرفیت سینی یا ظرف خشک کن آن پایین است خشک کردن میوه ها در ظرفیت بالا برای آن اصلا توصیه نمی شود و از عمر دستگاه کم می کند. البته ظرفیت این دستگاه ها متفاوت است. بعضی از آن ها تا ۳۰ سینی دارند.

دستگاه های میوه خشک کن نیمه صنعتی

این دستگاه ها ظرفیت های خوبی برای خشک کردن میوه دارند و مشتریان آن اکثرا کسانی هستند که با بودجه متوسط، می خواهند به فروش خوبی برسند. این دستگاه ها ۱۵ تا ۳۰ سینی دارد و اکثرا هم با گاز و هم با برق کار می کند.

سرعت بالا و آپشن های تخصصی این دستگاه باعث شده که علاوه بر میوه، سبزی و لواشک و پیاز و سیب زمینی و دیگر محصولات را با دمای تنظیم شده به راحتی خشک کند. درجه سینی ها در این دستگاه متفاوت است.

سینی های عمیق، گرمای بیشتری دارد و میوه هایی که دیرتر خشک می شوند را در آن قسمت قرار می دهند. میزان خشک کردن میوه در هر ۵ ساعت حدود ۱۵۰ کیلوگرم است. این ظرفیت برای فروش فله عالی است.

فروش دستگاه میوه خشک کن در مشهد

دستگاه میوه خشک کن صنعتی به روش هوای داغ

این خشک کن ها یکی از ارزان ترین خشک کن های صنعتی در رده خشک های میوه و سبزی است. علتش هم این است که در دستگاههای جدید، به روش انجماد میوه و سبزی را خشک می کنند و کیفیت میوه را دو برابر بهتر می کند.

این خشک ها بیش از ۳۰ سینی استیل داشته و به روش تولید گرما، رطوبت را از میوه گرفته و آن را به صورت کاملا یکدست خشک می کنند.

سرعت این دستگاه ها بسیار بالاست و بیش از ۳۰۰ کیلو میوه را در چند ساعت با سرعت خشک می کند.

نکته :

دستگاههایی که به روش هوای داغ میوه را خشک می کنند، هم قیمت مقرون به صرفه ای دارند و هم ظرفیت خشک کردن میوه در آن ها بسیار بالاست و این برای تولید کننده امتیاز خوبی است.

مکانیسم خشک کردن میوه در کشور، استفاده از دستگاههای خشک کن به روش گردش هوای داغ است.

تمام این دستگاه ها چه خانگی و چه نیمه صنعتی و صنعتی، همه دکمه تنظیم درجه حرارت دارند و میوه ها را برحسب زمان مورد نظر خشک می کنند.

سینی تمام این دستگاه ها از استیل است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما