فروش دستگاه خشک کن میوه

فروش دستگاه خشک کن میوه در اصفهان + نمایندگی فروش

نمایندگی های فروش دستگاه خشک کن میوه در اصفهان کجاست؟ در اصفهان چه میوه هایی توسط این دستگاه خشک کن می شود؟ میوه های خشک شده مثل برگ زردآلو، قیسی، کیوی، پرتقال، از محبوب ترین سوقات های کشورمان هستند و چه در ایران و چه در کشورهای دیگر از آن ها استقبال خوبی می شود. از طرفی به دلیل قیمت بالای آجیل در کشور اکثر مردم به خوردن میوه های خشک گرایش پیدا کرده، به طوری که اخیرا میوه ی خشک بازار را در دست گرفته اند.

خشک کردن میوه ها به چه صورتی انجام میگیرد؟

می دانید که خشک کردن میوه آن هم در حجم بالا، کار دست نیست و حتما باید به صورت تخصصی انجام شود که میوه در حین خشک شدن، آسیب نبیند، رطوبت آن کاملا گرفته شود و مهم تر از هر چیز به صورت کاملا بهداشتی و در کمترین زمان خشک شود.

از این رو دستگاه خشک کن میوه تهیه و تولید شد تا تمام این مشکلات را ظرف مدت چند دقیقه به راحتی حل کند. این دستگاه در تمام شهرهای ایران تولید می شود. خصوصا اصفهان که مرکز اصلی جهانگردی در ایران بوده و پذیرای توریست ها در سراسر جهان است.

فروش دستگاه خشک کن میوه در اصفهان

از این رو برای تولید سوغات های خوشمزه و منحصر به فرد سعی می کند از روش های صنعتی و مدرن استفاده کند.

فروش دستگاه میوه خشک کن در اصفهان مانند دیگر دستگاه های کشاورزی و صنعتی رواج خوبی پیدا کرده است.

خصوصا با توجه به بازدهی خوبی که این دستگاه ها دارد، بسیار مقرون به صرفه است و سود خوبی برای خریدار به همراه دارد.

فروش دستگاه میوه خشک کن به چه صورت انجام می شود؟

همانطور که میدانید دستگاه های میوه خشک کن، برندها و انواع مختلفی دارند. مدل های خانگی نهایت ۲۰ تا ۳۰ سینی داشته و ظرفیت های محدودی دارد. معمولا نوع برقی این دستگاه ها پرفروش تر است.

دستگاه های خشک صنعتی بیش از ۳۰ سینی داشته و معمولا صاحبان کارخانه یا تولیدی ها مشتریان اصلی آن ها هستند. معمولا دستگاه های خشک کن میوه صنعتی هم با برق و هم با گاز کار می کنند.

پرفروش ترین دستگاه های خشک کن میوه کدام دستگاه ها هستند؟

از آنجایی که دستگاه های خشک کن میوه در دو نوع خانگی و صنعتی تولید شده، مردم اکثرا از خشک کن های خانگی استقبال خوب کرده و میزان فروش آن ها را بیشتر کرده است. قیمت پایین این دستگاه ها کم جا بودن و سبک بودن، عامل اصلی فروش بالای این دستگاه هاست.

فروش دستگاه های خشک کن میوه در اصفهان نیز به همین ترتیب است و خرید و فروش نوع خانگی آن مرسوم تر است. ولی از آنجایی که اصفهان شهری صنعتی است، فروش دستگاه های میوه خشک نیز به همین ترتیب رونق خوبی دارد.

فروش دستگاه خشک کن میوه در اصفهان

عملکرد دستگاه خشک کن میوه به چه صورت است؟

دستگاه های خشک کن با استفاده از گاز شهری و برق کار می کنند. به این ترتیب که پس از اسلایس کردن میوه، آن را در داخل سینی قرار داده و دستگاه را روشن می کنند. این دستگاه با استفاده از چرخش هوای گرم و گرفتن رطوبت میوه، اقدام به خشک کردن آن می کنند.

پروسه خشک کردن میوه باید به تدریج صورت بگیرد در غیر اینصورت میوه یا می سوزد یا به رطوبت آن کاملا گرفته نمی شود. به همین دلیل تنظیم درجه دستگاه برای میوه های مختلف متفاوت است و باید طبق دستورالعمل صورت گیرد.

قیمت فروش دستگاه خشک کن میوه به چه عواملی بستگی دارد؟

مهم ترین عامل در تعیین قیمت این دستگاه ها، خانگی بودن و صنعتی بودن آن هاست.

تعداد سینی های دستگاه های خشک کن : هر چه تعداد سینی ها کمتر باشد، قیمت آن هم ارزانتر است.

نوع دستگاه : قیمت خشک کن کابینتی ارزان تر از خشک کن های تونلی است. درست است که هر دو دستگاه ، در رده صنعتی تولید شده اند. اما نوع تونلی به جهت وزن و ظرفیت و شکل دستگاه، گران تر هستند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما