فروش دستگاه خشک کن میوه

فروش خط تولید انواع میوه و سبزی خشک کن

فروش خط تولید انواع میوه و سبزی خشک کن با توجه تجهیزات جانبی و دستگاه های موجود در خط تولید بصورت نقد و اقساط انجام می شود. در حاضر میوه و سبزی دو محصولی هستند که بیشتر مورد خشک کردن قرار می گیرند. خشک کردن این دو بسیار راحت است و تمام فرآیند ها توسط خط تولید انجام می شود و نیازی به دخالت دست نیست.

برای تولید میوه خشک داشتن یک خط کامل می تواند به سرعت کار بهبود ببخشد و تا حد ممکن از دخالت مستقیم نیروی انسانی جلوگیری نمایید. خط تولید میوه خشک شامل دستگاه های زیر است:

خط شستشو : زمانی که میوه ها از روی درخت برداشت می شود دچار گرد و غبار می شوند و برای از بین بردن این غبار و همچنین میکروب زدایی و انگل زدایی نیاز است میوه ها مورد شستشو و آنزیم زدایی قرار بگیرند.

این خط شستشو بصورت سه مرحله کار می کند که مرحله ی اول، میوه را گل زدایی می کند و میوه ها از هر گونه گل و یا خاک پاکسازی می کند و مرحله ی دوم میوه ها مورد آنزیم زدایی قرار می گیرند و میکروب و انگل ها پاکسازی می شوند و در مرحله ی آخر شستشوی نهایی انجام می گیرد.

فروش خط تولید انواع میوه و سبزی خشک کن

پوست گیر میوه : بعضی از میوه جات مثل سیب و پرتقال نیاز دارند پوستشان گرفته شود و سپس خشک شود.

دستگاه های پوست گیر دو نوع برقی و دستی هستند. در مدل برقی که ساخت اسپانیا است میوه ها تک تک بر روی دستگاه قرار می گیرند و دستگاه بصورت اتومات شروع به گرفتن پوست آنها می کند.

در مدل دستی هم باید توسط نیروی انسانی پوست میوه گرفته شود که کمی سخت به نظر می رسد.

هسته گیر میوه : بعداز اینکه پوست میوه ها گرفته شد نوبت به جداسازی هسته ی میوه می رسد که این کار توسط دستگاه های هسته گیر تک نازل و سه نازل انجام می شود.

منظور از دستگاه تک نازل یعنی اینکه در هر ۲ ثانیه فقط یک میوه را هسته گیری می کند و در هسته گیر سه نازل هر ۲ ثانیه فقط سه میوه را هسته گیری می کند.

البته برای این منظور هسته گیر های دستی هم ساخته شده است که کار هسته گیر صنعتی را انجام می دهد.

خرد کن میوه : برای قرار دادن میوه ها داخل دستگاه خشک کن که راحت تر خشک شود، نیاز داریم که ابتدا آنرا خرد نماییم و سپس بروی سینی قرار دهیم و درون دستگاه خشک کن بگذاریم. میوه هایی خرد می شوند در زمان چینش نباید بر روی هم قرار بگیرند.

دستگاه خشک کن : همان طور از اسم آن پیداست کار خشک کردن میوه را انجام می دهد. این دستگاه دارای تابلو برق است که دما و رطوبت هر میوه را می توان به وسیله این دستگاه تنظیم نمود.

فروش خط تولید انواع میوه و سبزی خشک کن

برای راه اندازی خط تولید سبزی خشک دستگاه خشک کن میوه و دستگاه شستشو میوه با سبزی مشترک است و از هر دو این دستگاه ها می توان برای شستشو و خشک کردن هر دو این محصول ها استفاده نمود.

برای خشک کردن سبزیجات یه نکته ای وجود دارد اینکه سبزی هایی که دارای ساقه هستند را باید ابتدا با سبزی خردکن، خرد نمود سپس داخل دستگاه خشک کن قرار داد و اگر سبزی دارای ساقه نباشد نیاز به خرد کردن نیست و مستقیما داخل خشک کن قرار می دهیم.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما