خرید دستگاه خشک کن میوه

خرید انواع دستگاه خشک کن انگور کشمش هوشمند

با خرید هر مدل از دستگاه خشک کن می توانید انواع انگور های تولید باغات مختلف کشور را با بالاترین کیفیت تبدیل به کشمش نمایید.انواع مختلفی از دستگاه خشک کن انگور و کشمش وجود دارد که هر کدام دارای قابلیت های متفاوتی براساس ظرفیت تولید در هر پارت کاری و یا روزانه، کیفیت تولید و کارکرد و عملکرد هستند.

یک خط خشک کن انگور و کشمش معمولا شامل یک وان شستشو سه مرحله ای و تک مرحله ای، خود دستگاه خشک کن که کابینی و یا تونلی می تواند باشد و در آخر خط هم قسمت پاکسازی کشمش های تولید شده قرار دارد.

خشک کن های انگور در اقسام مختلف تولید می شود که در برخی از آنها عبارتند از خشک کن های کابینی خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی است که در مدل خشک کن انگور تونلی هم فقط در ابعاد صنعتی ساخته می شود.

خرید انواع دستگاه خشک کن انگور کشمش هوشمند

نکته با اهمیتی که در زمان خرید خشک کن انگور وجود دارد که میزان برداشت انگور ما در طول روز چه میزان است و یا اینکه چند درصد از کل باغ انگور را می خواهیم تبدیل به کشمش نماییم. پس اولین قدم برای تهیه خشک کن، مشخص نمودن ظرفیت تولید است که براساس همین ظرفیت دستگاهمان را انتخاب می کنیم.

البته این کافی نیست بلکه سینی های خشک کن باید با ظرفیت دستگاه تناسب داشته باشد و ظرفیت واقعی دستگاه مشخص باشد. دومین نکته که باید قبل از خرید خشک کن انگور مد نظر داشته باشیم، ابعاد دستگاه و اندازه ی آن است که باید با فضای ما، همخوانی داشته باشد، در غیر اینصورت ممکن است که به خوبی نتوانیم از آن استفاده کنیم و یا حتی در نصب دستگاه دچار دردسر زیادی شویم.

دستگاه خشک کن کشمش

امروزه استفاده از دستگاه های خشک کن انگور و کشمش در بین باغداران انگور به جهت سهولت در تولید و کار پسند شدن کشمش ها، رایج شده است. امروزه اکثر باغدرات برای تولید کشمش از دستگاه های خشک کن استفاده می کنند و روش های سنتی منسوخ شده است و کمتر کسی پیدا خواهید نمود که کشمش را سایه خشک کند.

به طور کلی می توان گفت که خشک کن های کشمش کیفیت تولید را ۱۸۰ درجه تغییر داده اند و محصول با گرید درجه یک و کاملا بهداشتی تولید نمایند که مورد پسند بازار های صادراتی هم باشد.

در واقع قانون اصلی خشکبار وارد شده به کشور های اروپایی اینکه به شرط تولید توسط خشک کن ها باشد که البته اکثر کشورها مدل کابینی و محصول تولید شده با آن را قبول دارند و در این بین کشورهایی هستند ک حتما کشمشی که وارد کشورشان می شود حتما باید بصورت ارگانیک و بوسیله خشک کن های تونلی انجام شده باشد.

خرید انواع دستگاه خشک کن انگور کشمش هوشمند

البته نوع خروجی هر دو مدل دستگاه خشک کن ها یکی بوده و کشمشی که بوسیله هر کدام که تولید می شود دارای کیفیت، رنگ و طعم و عطر یکی بوده و فقط فرآیند خشک کردن آنها با هم متفاوت است.

البته نوع متداول خشک کن ها همین کابینی است که حتی در بیشتر کارخانجات و کارگاه ها از این مدل استفاده می کنند و تقریبا همه ی مردن با آن آشنایی کامل دارند.قیمت مدل کابینی خشک کن ها مقرون به صرفه تر و کاربردی تر نسبت به مدل مشابه یعنی خشک کن دوار یا تونلی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما